FAQ

    Omlouváme se, ale chráníme naše zákazníky a vážíme si důvěry, kterou v nás vkládají. Neprezentujeme jejich interní principy a know-how, které poskytují konkureční výhodu. 

    Rádi Vám poradíme a předáme zkušenosti z mnohaleté praxe mezi zákazníky z ČR a zahraničí. Dejte nám vědět a naši konzultanti Vám objektivně poradí a nasměrují na správnou cestu. 

    Náš obchodní konzultant s Vámi dále může v rámci krátké ukázky projít demoverzi Odoo a Vy si tak můžete udělat představu o funkcionalitě Odoo, aniž bychom tím omezili naše stávající zákazníky.

    Demo instance máme připravené, tak aby ukazovali, co nejvíce. Vy tak získáte perfektní přehled o možnostech a propojenosti různých modulů vzájemně.

    Službu kdykoliv zrušíte va Vašem uživatelském portálu pomocí tlačítka "Zrušit službu". Nás systém automaticky rozpozná, že již nebudete dále prodlužovat předplatné a nechá Vám Vaše stávající předplacené období jednuduše doběhnout k poslednímu dni předplaceného období. V tomto meziobdobí máte čas zazálohovat Vaše data ze systému.
    Určitě ano! Ve Vašem uživatelském portálu naleznete záložku "SUB-UŽIVATELÉ". Zde můžete vytvořit uživatele, kteří od Vás získají přístup do stejného portálu. 

    Od analytika, přes projektového manažera, vývojáře, testera, specialistu na vytvoření dokumentace až po uživatelskou podporu. Dále je Vám k dispozici obchodní konzulant, který zná Váš projekt a nastavoval s Vámi podmínky spolupráce.

    Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali? Dejte nám vědět a vyřešíme to osobně.
    Give us your phone number and we will call you back.