Školení Odoo modulů

v rámci koupeného Support packu

client

Image caption

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

client

Image caption

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Každý z nás působí v jiném oboru, na jiné pozici a všichni jsme prošli alespoň nějakým školením. Minimálně BOZP a PO jsme všichni někdy zažili. Jak ale taková školení vypadají?

Jedna varianta je - virtuálně. Tzn. formou e-lerningu, kde si proklikáte připravené unifikované materiály, není prostor pro otázky či diskusi a mnozí jsme tento krok přeskočili a začali rovnou se závěrečným testem. Jsou školení zajímavá - tam jsme materiály přečetli a školení nezajímavá - tam jsme šli rovnou na test. Ovšem pouze pokud víme, že test můžeme nekonečně opakovat.

Jaký má takové školení význam? Pokud jde o školení řidičů - splnili jste test a tím i podmínku zaměstnavatele.

Pokud jdete na školení k nám, tak to vypadá trochu jinak.

Materiály máme unifikované, ale logicky je nemůžeme upravovat každému zákazníkovi na míru, podle toho jaký má prodejní proces, typy úkolů v projektu nebo nastavení skladového hospodářství.

Školící materiály na základní moduly Odoo od nás dostane k dispozici každý zákazník, který si koupí Support pack. Takže není tady podmínka uskutečnit školení. Věříme, že jste šikovní a Odoo si zvládnete klidně nastavit sami.

Pokud se ale rozhodnete pro školení, tak věřte, že neprohloupíte.

Školitel s Vámi projde jednotlivé moduly v Odoo, od Diskuse, Kontakty, Prodej, Projekty, Sklady, Výroba, Zaměstnanci, Nábor, atd. a ukáže Vám k čemu jednotlivá nastavení slouží, proč vyplňovat určitá pole, jakou mají vazbu v dalších modulech.

Počítejte, že na jeden modul je třeba něco mezi 2-3 hodinami. Sami si určete prioritu modulů, které Vás zajímají.

Školení probíhá na testovacím demo prostředí Odoo, které je na školení přizpůsobeno.
V této instanci je předem připraveno mnoho nastavení a doinstalováno mnoho doplňků. Ne všechna nastavení využijete a potřebujete. Počítejte tak s tím, že Vaše Odoo zřejmě neobsahuje tolik polí či funkcí.
Po školení budete mít Vy i Vaši kolegové představu o tom, co vše je možné v Odoo nastavit a zprovoznit. Budete umět používat základní moduly Odoo a lépe tak můžete definovat své požadavky na případné úpravy systému.

Výstupem školení je tedy ukázka jednotlivých modulů Odoo a základních konfigurací na testovací instanci.

Jediné omezení, se kterým počítejte je ČAS a KAPACITA 6 účastníků.

 
Chcete zjistit, co vše s Odoo můžete dělat? Jaké další funkce má? Přijďte k nám na školení

Jana Prošková

Give us your phone number and we will call you back.