Odoo hosting

s Orgis IT

Odoo Cloud

Odoo hosting poskytujeme na vysoké úrovni, které se dá na vlastním řešení dosáhnout jen s poměrně vysokými náklady a vysokou mírou starostí a péče. To, že máme vše připravené a neustále řešení zlepšujeme, umožňuje minimalizovat náklad na samotný provoz a zvyšuje míro komfortu používání Odoo.
Porovnejte, kolik stojí níže vypsané a v jaké kvalitě lze tyto služby realizovat na Vaší straně při On-premise hostingu.

Plus k našemu hostingu dostáváte benefity ve formě integrací a rozšíření, která můžete při Odoo hostingu využívat.
Po provozní stránce můžete vše nechat na nás a spravovat si pouze samotné Odoo. Případně můžete využít našich služeb a vyřešit i aplikační support pomocí našich support packů, které Vám poskytnou dostatečný servis a zajištění pohody při používání Odoo. 

O Amazon

Odoo v našem Cloudu zajišťuje Amazon Web Services (AWS). Amazon jistě představovat nemusíme, je to zkrátka jedna z největších a nejmodernějších IT infrastruktur na světě a to jak v oblasti fyzického tak i softwarového zabezpečení. Ať už živelné pohromy, rozsáhlé hackerské útoky nebo energetické havárie. Amazon je špička na trhu.

O bezproblémový chod Vaší instance se starají mnohé technologie, které zajistí příjemný uživatelský dojem, možnost růstu bez omezování a zbytečných inovací, protože Odoo poroste s Vámi. Je postaráno o zabezpečení, zálohy, záplatování a opravy chyb a hlavně neustálý technologický posun kupředu, protože na zlepšování hostingu Odoo neustále usilovně pracujeme.

Monitoring 

Proaktivní monitoring instancí založený na monitoringu serverů a zároveň na automatizované diagnostice logů z daných instancí. Víme tedy, že se něco děje a můžeme na to adekvátně reagovat. Provozní věci navíc řešíme v rámci předplacené služby.

Zajištění update 

Pravidelně updatujeme Váš systém na úrovni major verze. Zajišťujeme veškeré bezpečnostní aktualizace a záplaty. Stejně tak jsou aktualizované i podkladové OS a infrastruktura.

Ochrana sítě

Máme zavedenou velice přísnou síťovou politiku, která je výbornou prevencí pro případné webové útoky. Dále od poskytovatelů nakupujeme služby zajišťující prevenci před DDOS útoky.

Zkrácení maintenance času 

Víme, co děláme. Máme vyladěné deploy procesy a díky tomu se nám daří minimalizovat odstávkové časy při updatech, nahrávání customizací a dalších servisních zásazích. Instance si hlídají zda se spustili bez problémů, pokud ne tak nedojde k přepnutí a vy si ničeho nevšimnete.

Automatizovaná správa certifikátů

SSL pro Vás zdarma a na vždy. A to jak na našich doménách, tak i na Vámi zvolené doméně. Nemusíte každý rok obnovovat a dělat deploy certifikátů.

Automatizovaná správa záloh recovery 

Pro zálohy používáme automatizované systémy, tak aby vše sedělo. Pravidelně testujeme recovery, takže starost se zálohováním můžete nechat na nás. Navíc, v případě potřeby můžeme dělat offline zálohu do prostoru, který si pak můžete stahovat k sobě. A to jak data, tak databázi.

Škálovatelnost 

Automaticky sledujeme nároky Vašich instancí a provádíme škálování výkonu, disků a konektivity dle aktuálních nároků*. V případě překročení Vaších průměrných hodnot Vás notifikujeme a Vy dle toho můžete reagovat. 
*Využití služby se řídí dle Fair use policy. Využití nad rámec Fair use polici je zpoplatněno dle smluveného ceníku.

High avability 

Cluster, ve kterém prostředí provozujeme není závislý na výpadku fyzických strojů. To sice neznamená, že se občas taková věc nemůže stát z jiných provozních důvodů, ale čas výpadků a odstávek se výrazně minimalizuje.
A navíc! Vždy víme co a proč se stalo.

Zabezpečení na úrovni aplikace

Nejenže s naším hostingem získáte https certifikát, samotný systém je taktéž zabezpečen. Přihlášení do Odoo je chráněno unikátním jménem a heslem, které si sami zvolíte.
V případě potřeby lze zapnout dvoufázové ověření přístupu, nebo zpřísněnou politiku volby hesla.
Jako další level ochrany slouží úroveň uživatelských práv. Pro každého uživatele si zvolíte z jedné až tří úrovní práv, takže uvidí jen to, co mu umožníte vidět. Označte uživatele jako manažera, vedoucího nebo jako klasického uživatele. Existuje i varianta, že uživatel daný modul neuvidí vůbec.

Benefity s naším hostingem

Podpora

V rámci hostingu u nás máte veškerou provozní podporu zdarma. Pokud se jedná o systémové problémy, problémy updatu - odstraňujeme je na své náklady. V rámci provozní podpory zajistíme kompletní provoz systému a vy se staráte jen o aplikaci samotnou.

Pokud hledáte uživatelskou podporu, která Vám pomůže s nastavením anebo s aktuálním problémem ve Vašem Odoo můžete využít našich support balíčků. Aplikační podpora je kompletní zajištění od konfiguračního supportu, konzultační činnost ohledně aplikačních nastavení i uživatelská podpora přes mail a ticket systém. Aplikační podpora je zajišťována ve smluveném SLA režimu. Zajímá vás aplikační podpora pro Odoo? koukněte sem.

* Orgis IT neručí za chyby v Enterprise kódu nebo kódu Odoo. Dokážeme je opravit, ale tyto náklady se nevztahují do podpory zdarma. Jsou hrazené zákazníkem.

Orgis IT rozšíření

  • České překlady

  • Šablony tiskopisů jako nabídky, prodejní objednávky, nákupní objednávky, dodací listy.

  • Proces české fakturace včetně legislativních náležitostí na tiskopisech (proforma faktura, doklad o přijeté platbě, faktura)

  • POS účtenka, účetní závěrka, reprint, kopie účtenky, množství skladem v POS, EET pro Odoo.

  • Inventura komplexní, částečná inventura, možnost vyhledávání pomocá EAN kódů.

  • a mnoho dalších...

Moduly od OCA

Organizace OCA poskytuje mnoho modulů pro Odoo a v našem hostingu je máte přístupné. Stačí jen instalovat.

  • více jak 150 rozšiřujících modulů

  • mnoho nástrojů pro správu a zabezpečení

  • napojení na mnohý další SW

  • a další...

Proč Orgis nemůže pomáhat s On-premise hostingem?

Dříve jsme pomáhali firmám s hostováním Odoo systému na jejich vlastních serverech. Tato varianta se však časem ukázala značně náročná na režii Orgis IT a na znalosti OPS v samotných firmách. Mezi firmami jsou opravdu značné rozdíly mezi poměrem cena/kvalita. Některé firmy by nejraději systém na NAS serveru a co nejlevněji a při tom opravdu spolehlivě. Jiné zase na balancovaném prostředí s vysokou dostupností. Každá firma zároveň používá (nebo by chtěla používat) jiné technologie pro dosažení toho svého "dokonalého" stavu.
Vzniká tak mnoho situací od úplně nefunkčních systémů ve firmách na NAS serverech a případné ztráty dat až po námi připravené prostředí na které je potřeba velice vysoké odbornosti obsluhy a velkých nároků na OPS oddělení daných firem.V neposlední řadě naši lidé neustále dokola opakovali instalace Odoo jinými a jinými způsoby.

Proto jsme se rozhodli postavit podle našich zkušeností a nejlepšího svědomí to naše dokonalé prostředí a nabízet ho bez dalších provozních nároků na zákazníka. Toto prostředí stále posouváme dál a snažíme se o maximální spokojenost s připraveným hostingem Odoo v cloudu. 

Zákazníkům, kteří chtějí provozovat Odoo on-premise můžeme poskytnout konzulting ohledně provozních podmínek a jejich řešení, nicméně neposkytujeme instalace a správu zákaznických instancí. Předpokladem je tedy, že zákazník je schopen on-premise řešení provozovat za pomocí vlastních zdrojů.

Integrace s naším hostingem

Jestli jste stále na vážkách, zde jsou naše argumenty proč jít k nám.
Systém v rámci našeho hostingu stále interně rozšiřujeme. Ať už se jedná o zlepšení či rozšíření funkcionalit nebo integrace na externí SW.
 Odoo - Sample 1 for three columns
 Odoo - Sample 2 for three columns
Odoo - Sample 3 for three columns


Odoo - Sample 1 for three columns
Odoo - Sample 2 for three columns
Odoo - Sample 3 for three columns
Odoo - Sample 1 for three columns
Odoo - Sample 2 for three columns
Odoo - Sample 3 for three columns


Odoo - Sample 1 for three columns


Odoo - Sample 2 for three columns
Odoo - Sample 3 for three columns
Odoo - Sample 1 for three columns
Odoo - Sample 3 for three columns
Odoo - Sample 3 for three columns
Máte zájem o náš hosting? Stačí nám dát vědět. Zavolejte nám nebo nách zanechte vzkaz, ozveme se Vám zpět.

Kristýna Bártová

Give us your phone number and we will call you back.