O nás

Naše motivace

Ještě stále hodně firem řídí excel. V mnoho směrech spolehlivý, ale na 21. století již nemoderní nástroj s omezenou funkčností. Snažíme se o změnu. Přidejte se k nám a zmodernizujte svou společnost.

Kdo vlastně jsme?

Jsme česká společnost, která se zabývá implementací a vývojem moderních technologií. Našimi hlavními přednostmi je cílevědomost, pečlivost a inovativnost. Díky těmto vlastnostem a skvělému týmu lidí, jsme se stali certifikovaným partnerem ERP systému Odoo v České republice.

Nebojíme se výzev, neboť jak se říká: "Kdo se bojí, nesmí do lesa." Klientům poskytujeme řešení, kterým budujeme dlouhodobý individuální vztah založený na důvěře a spokojenosti.

Zabýváme se implementací informačních systémů, pronájmem specialistů, vývojem software na zakázku, konzultacemi a dalšími službami, které najdete výše uvedené v našem portfoliu. Spolupracujeme nejen s českými klienty, ale i se zahraničními firmami, které potřebují profesionální přístup a jednání.

Náš příběh

Naše firma - Orgis IT - vznikla v roce 2009. Začínali jsme jako firma, která se starala o menší zákazníky a společnosti, pro které jsme řešili outsourcing ICT služeb a serverová a cloudová řešení. Zakázek bylo více než dost, takže jsme náš tým posílili o nové kolegy, rozšířili jsme portfolio služeb o vytváření webových aplikací a webhosting.


It was not enough. We wanted more :) Thanks to our diligence and purposefulness, we have come to modern technologies and sort out our mind. Two years from the establishment of Orgis IT, we have gradually moved from just web applications, webhosting or ICT outsourcing to more demanding technologies, such as information systems (mainly Odoo) a business intelligence. K tomu samozřejmě doplňkové služby jako konzultace, školení a pronájem specialistů. 

Z českého pískoviště jsme se dostali na písečnou pláž - otevřeli jsme dveře zahraničním zákazníkům. A tak jsme tu. Připraveni splnit vaše přání, doporučit vám to nejlepší řešení pro vaši společnost a ukázat vám ten správný směr. Máme zkušenosti a ambice.

Ještě pro pořádek. V roce 2014 bylo z praktických důvodů založeno UNIOSO s.r.o., kde však hrdě dbáme na to, aby náš přístup ke klientům stále uchoval svůj osobní charakter a vy nás stále můžete najít pod značkou Orgis IT. Naše společnost se i nadále vyvíjí, nabírá nové kolegy a hledá nové příležitosti jak po stránce klientské, tak po stránce technologické.

Naše reference

Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
Demo Logo
IS Odoo a jeho česká lokalizace, reg. č. CZ.01.4.04/0.0/0.0/16_076/0009594
Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

ADDARIS - ERP SYSTÉM S PRVKY AI, CZ.01.1.02/0.0/0.0/19_262/0019722

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.


    
Napadla Vás nějaká otázka, na kterou byste se chtěli zeptat? Máte pro nás nějaká doporučení nebo připomínky? Budeme rádi za každou zpětnou vazbu, kterou nás odměníte. Není to vůbec těžké, použijte náš kontaktní formulář nebo oranžovou bublinku v pravém dolním rohu a zanechte nám své číslo - zavoláme Vám zpět.
Give us your phone number and we will call you back.