konzultace & školení

Právě jste nastoupili do nového zaměstnání a cítíte se nejistí v dané problematice? Nebo jste profesionál a chcete si rozšířit obzory? Využijte našich školení a získejte pevnou půdu pod nohama a zaškolení v dané oblasti. Během školení získáte řadu potřebných znalostí, pochopíte problematiku, dozvíte se jak postupovat v daných situacích a kudy naopak cesta nevede.


Školení na míru?

Není problém. Stačí stanovit podmínky a rozsah informací.

V čem Vás můžeme zaškolit:

  • Produkty a SW týkající se virtualizace na platformách VMware a OpenStack

  • Projektové řízení a management

  • Systémová architektura

  • Business a technická analýza

  • Školení na praktické uplatňování Prince2 a SCRUM metodik

  • Správa databázových systémů založených na Oracle, Postgres a MSSQL

  • Správa sítí a firemního IT

  • Správa serverů s OS Windows a Linux (Debian a CentOS distribuce)

Pravidelně pořádáme školení na Microsoft SW (zejména školení Office sady a správy Windows serveru) a na produkty od VMware . Samozřejmostí jsou školení na námi dodávanou SW výbavu.

Po předchozí domluvě pořádáme školení i přímo v prostorách zákazníka a v blocích po skupinách.

Všechna školení vedou lidé mající s problematikou bohaté praktické zkušenosti a naše školení je možné přizpůsobit na úroveň zkušenosti posluchačů. Napište nám a zjistěte, co vše je možné se od nás dozvědět.


Konzultace

Omyly mají svou cenu, ale ne každý. Ne každý, kdo pluje do Indie, objeví Ameriku.

Proč tápat, když můžete mít za pár chvil jasno. Naši konzultanti mají zkušenosti, setkávají se s každodenními problémy firem a hledají na ně řešení. Proč nevyužít naše know-how k tomu, abyste si ušetřili hodnotný čas, který můžete využít smysluplnější činností?

Konzultanti se pohybují u klientů v ČR i v zahraničí, mají tak nejaktuálnější přehled o technickém dění a sledují trendy. Přijdou do kontaktu s nepřeberným množstvím technických vymožeností a přebírají zkušenosti od firem jako jsou banky, mobilní operátoři, výrobní firmy, obchodní firmy a mnoho dalších. Jsou zkrátka v samém středu dění a jejich rady budou věcné a přinesou výsledky.

Konzultujeme následující:

Informační systémy

Jak vybrat vhodný ERP systém do vaší společnosti? Pod pojmem ERP systém se dnes často schovávají jak komplexní řešení pro řízení celé firmy, tak specializované a úzce zaměřené systémy. A co teprve rozhodnutí, zda se pro vás hodí krabicové řešení nebo bude potřeba implementované řešení? Jak je to s nabídkou ERP systémů na trhu?

Bezpečnost dat

Máte přehled nad tím, které dokumenty a data mohou na jaké oddělení a co se s nimi děje v průběhu jejich životního cyklu? Jakým způsobem je zajištěna jejich archivace a záloha? Kolik může stát případný únik dat či ztráta dokumentu? Máte správně nastavené procesy zálohování a případné obnovy dat? A opravdu vše probíhá správně, nebo jsou to jen sepsaná pravidla?

Nejen na tyto otázky vám pomůžeme najít odpověď a případně navrhneme procesy.

GDPR

GDPR neboli obecné ustanovení o ochraně osobních údajů vstoupí v platnost 25. 5. 2018 v celé EU. Do této doby musí všichni, kterých se nařízení týká, zrevidovat své informační systémy a postupy nakládání s osobními údaji.

Jste na to připraveni?

Technologie v nových projektech

Při tvorbě nových programů a produktů je dobré používat moderní technologie, které zajistí delší životnost a podporu. Zároveň zpomalí technologické stárnutí a oddálí nutnost změny technologie. Poraďte se s námi, jaké technologie lze s výhodou využívat, a nespoléhejte se vždy na první úzký rozhled. Správně zvolené technologie budou zásadně rozhodovat o vaší konkurenceschopnosti a zajistí dobrou oporu.

Virtuální prostředí, clustery, cloudy, síťové prvky?

Přicházíme denně do kontaktu s těmito technologiemi, jak na našem zázemí, tak na infrastruktuře zákazníků. Neváhejte nás oslovit s prosbou o radu, které z cest moderních IT technologií vám nabídnou nejlepší poměr cena/výkon, nebo krajní podmínky jako je maximální výkon či maximální úspory.

Zálohovací scénáře a Disaster Recovery plány

Pomáháme společnostem najít optimální scénáře zálohování a předejití ztrátě dat. Pomůžeme s procesy okolo samotných záloh a ověřování jejich spolehlivosti. Navrhujeme správné řešení pro deduplikace. Umíme zajistit Disaster Recovery plány a prostory pro uskladnění vzdáleně obnovitelných záloh. Vše v souladu s vašimi předpisy nebo jako přípravy pro získání certifikací na zabezpečení bezpečnosti dat.

Konzultujeme u nás, u vás nebo přes online svět. Nicméně neříká se jen tak, dobrá rada je nad zlato. I u nás je nutné objednat si službu dopředu. V rámci úvodního telefonátu si řekneme ohledně čeho budeme konzultovat a poté je na vzájemné domluvě naplánovat termín a způsob konzultace.

Ať už hledáte odpovědi na vaše dotazy, chtěli byste vyřešit nějaký problém nebo nám dát na tip, jak můžeme zlepšit naše služby, můžete se s námi spojit s pomocí kontaktního formuláře. Zanechejte nám vaše číslo nebo nám napište vzkaz. Rádi se s vámi poznáme.
Give us your phone number and we will call you back.