Informační systémy

ERP

Informační systém (ERP – enterprise resource planning) vám pomůže řídit firemní procesy, postará se o bezproblémový vztah s vaším zákazníkem a bude vám sloužit jako stabilní zázemí pro váš byznys.

Máte vaše veškerá data v tabulkových souborech? Údržba a čitelnost dat je v tomto případě neefektivní, zvláště jestli s nimi pracují každý den vaši zaměstnanci. Tento postup je náchylný na chyby.

Zvolit separátní systém jako DMS, CRM, MRP nebo komplexní systém tzv. all-in-one řešení?

Vždy je tato volba čistě jen na vás a na vašem rozhodnutí. Nicméně je dobré myslet do budoucna, komplexní řešení vám dá prostor k růstu a nemusíte řešit pozdější integrace na jiné SW proto, abyste rozšířili vaše stávající malé řešení.

CRM

Do you already have your CRM? Customer relationship management gives you the necessary power and strength. The latest trends are customer-centric.
Odoo image and text block


With CRM you will have a complete overview of your customers, your mutual communication, sent offers, ordered and completed orders, and their overall satisfaction with your business.

We can offer a commercial solution depending on your needs (Salesforce, MS Dynamics, ..) or an opensource solution (Odoo CRM, Sugar CRM, ...).
Go with time. Think efficiently and get to know your satisfied customers. Damage to each forgotten order or unrealized call.

DMS

Systém správy a řízení dokumentů (Document Management System) vám umožní získat kontrolu nad svými dokumenty. Jeho aplikace zavedením pravidel a zodpovědností pro práci a správu dokumentů vede ke zpřehlednění a zjednodušení toku dokumentů napříč firmou.

Implementací DMS do podniku navíc získáte bezproblémovou archivaci a dohledatelnost všech spravovaných dokumentů.

Rádi doporučíme opensourcové řešení DMS od Alfresca.. Alfresco DMS vám pomůže dát do pořádku vaše firemní dokumenty. Důležité soubory jako smlouvy, technická dokumentace, faktury a objednávky - budou s Alfresco DMS jednoduše dohledatelné, sdílené napříč celou firmou a bezpečně uložené. A co víc, Alfresco maximalizuje hodnotu obsahu tím, že jej integruje do hlavních obchodních procesů. Ty správné informace, pro správnou osobu, ve správný čas, v aplikacích a zařízeních, které lidé používají k tomu, aby úspěšně dokončili svou práci.

Alfresco vám zkrátka usnadní práci a pomůže vám rychle najít dokument, který potřebujete - vyhledá ten správný dokument až ze stovek tisíc souborů.

Třiďte. My také třídíme.

All-in-one řešení

Kompletní řešení na jednom místě. Od založení produktu ať už nákupem nebo jeho výrobou, přes jeho správné zaúčtování, vyskladnění a dopravení k zákazníkovi, až k zaměstnanci, který celý tento proces měl na starosti. Vše v jednom celku, ideální pro inteligentní reportování, statistiky a předpovědi.

Implementujeme jak hotová řešení v tzv. krabicových verzích , tak i rozsáhle customizujeme řešení vám na míru , dle vašich potřeb. Vše pod dohledem zkušených lidí s bohatými zkušenostmi z projektů z Čech i ze zahraničí.

Zakázkové informační systémy a webové aplikace

Hledáte něco extra? Rádi vám na zakázku postavíme informační sytém či webovou aplikaci , která bude dělat cokoliv si řeknete. Schopnost zvládat velké vytížení, pokročilé technologie, databázové systémy a mnoho dalšího je v našem portfoliu. Máme zkušenosti s vývojem i opravdu velkých systémů, takže kromě práce s námi získáte i zkušenosti a kvalitní rady.

Ať už hledáte odpovědi na vaše dotazy, chtěli byste vyřešit nějaký problém nebo nám dát na tip, jak můžeme zlepšit naše služby, můžete se s námi spojit s pomocí kontaktního formuláře. Zanechejte nám vaše číslo nebo nám napište vzkaz. Rádi se s vámi poznáme.
Give us your phone number and we will call you back.