ODOO - ERP SYSTEM

Jak vybrat ERP systém? Krabicové řešení nebo informační systém na míru? CRM, DMS a účetnictví v samostatných systémech nebo komplexní ERP? Cloud nebo implementace na své servery? Také si kladete tyto otázky? Jestli ano, tak věřte že nejste jediní, kdo se zajímá o tato témata. S ERP systémy se v poslední době roztrhl pytel. Některé jsou dobré některé méně, ale Vy se nechcete spokojit jen s "dobrým systémem", že ne?

Rádi bychom Vám představili Odoo - žraloka mezi rybičkami.

CRM, obchod, nákup, sklad, výroba, prodejní místo (tzv. POS), personalistika a lidské zdroje, fleet, e-commerce, webové stránky, ... to všechno v jednom systému. All-in-one řešení s uživatelsky přívětivým vzhledem, zajímavými integracemi a jako bonus Vám zajistíme customizace Odoo na míru, podle Vašich představ.

A teď trošku čísel a faktů. Odoo je belgický open source, je velmi populární po celém světě (o tom zajisté svědčí číslo 3.500.000+ uživatelů). Po celém světě je 834 partnerů, kteří tento systém zastřešují a je nám potešením, že my jsme jedni z nich.

V rámci našeho cloudu získáte Odoo v českém jazyce, stejně tak ho ale můžete využívat i v dalších 23 jazycích. Ideální pro velké firmy, které mají pobočky v různých koutech světa. Jeden systém pak zastřešuje celou společnost a to díky multi-company módu. Veškerá data v jedné databázi.

3.500.000+

ODOO UŽIVATELŮ

5.400+

VÝVOJÁŘŮ

312+

NOVÝCH APLIKACÍ

23+

JAZYKŮ

Je nutné ještě zmínit, že všechna Odoo data umíme zpracovat a zanalyzovat pomocí našich Business intelligence tools a předat Vám kvalitní a relevantní reporting formou přehledného dashboardu v podobě, se kterou lze snadno dále pracovat (grafy, tabulky, klíčové ukazatele firmy, jednotlivých oddělení či pracovníků, ...).Nevěříte? Věřte.

Odoo is a web application, which means no need for installation in individual computers. It doesn´t matter how many machines you have in your company the importance lies in internet connection.

Co teď s tím, že?

Nehledejme složitosti, teď už záleží jen na formě hostingu aplikace.

  Odoo On premise

  • Community edice - tato varianta je zcela free, volně dostupná, není tedy potřeba našich služeb

   Odoo v Orgis cloudu

  • cena za Orgis Cloud je vázána na jednotlivé uživatele systému

A navíc…

Důležitou informací je, že v obou případech (On premise i Orgis Cloud) neplatíte za jednotlivé moduly. Dostáváte kompletní all-in-one řešení, zastřešené kvalitním hostingem u Orgis IT.

Pokud jste na vážkách, jaká edice by pro vás byla tou nejlepší volbou, naši konzultanti poradí, jaká z variant by vyhovovala Vaší firmě a doporučí i případné úpravy systému dle vašich požadavků.

We offer for both editions:

  • Odoo v Cloudu

  • pronájem specialistů (např. konzultanta, analytika nebo školitele)

  • customizace Odoo na míru

Významnou součástí našeho portfolia je zakázkový vývoj Odoo na míru, Odoo integrace na externí software a Odoo customizacem pro Community i Enterprise.
Rádi byste software svého vlastního systému na míru?  Zařídíme!

Whether you’re looking for answers, would like to solve a problem, share an experience, or just want to let us know how we can improve our service to you, you’ll find many ways to contact us right here. We’ll help you resolve your issues quickly and easily, getting you back to more important things, like relaxing on your new sofa.
Give us your phone number and we will call you back.