ODOO - ERP SYSTEM

Jak vybrat ERP systém? Krabicové řešení nebo informační systém na míru? CRM, DMS a účetnictví v samostatných systémech nebo komplexní ERP? Cloud nebo implementace na své servery? Také si kladete tyto otázky? Jestli ano, tak věřte že nejste jediní, kdo se zajímá o tato témata. S ERP systémy se v poslední době roztrhl pytel. Některé jsou dobré některé méně, ale Vy se nechcete spokojit jen s "dobrým systémem", že ne?

Rádi bychom Vám představili Odoo - žraloka mezi rybičkami.

CRM, obchod, nákup, sklad, výroba, prodejní místo (tzv. POS), personalistika a lidské zdroje, fleet, e-commerce, webové stránky, ... to všechno v jednom systému. All-in-one řešení s uživatelsky přívětivým vzhledem, zajímavými integracemi a jako bonus Vám zajistíme customizace Odoo na míru, podle Vašich představ.

A teď trošku čísel a faktů. Odoo je belgický open source, je velmi populární po celém světě (o tom zajisté svědčí číslo 3.500.000+ uživatelů). Po celém světě je 834 partnerů, kteří tento systém zastřešují a je nám potešením, že my jsme jedni z nich.

V rámci našeho cloudu získáte Odoo v českém jazyce, stejně tak ho ale můžete využívat i v dalších 23 jazycích. Ideální pro velké firmy, které mají pobočky v různých koutech světa. Jeden systém pak zastřešuje celou společnost a to díky multi-company módu. Veškerá data v jedné databázi.

3.500.000+

ODOO UŽIVATELŮ

5.400+

VÝVOJÁŘŮ

312+

NOVÝCH APLIKACÍ

23+

JAZYKŮ

Je nutné ještě zmínit, že všechna Odoo data umíme zpracovat a zanalyzovat pomocí našich Business intelligence tools a předat Vám kvalitní a relevantní reporting formou přehledného dashboardu v podobě, se kterou lze snadno dále pracovat (grafy, tabulky, klíčové ukazatele firmy, jednotlivých oddělení či pracovníků, ...).Nevěříte? Věřte.

Odoo je webová aplikace, není tedy potřeba instalace na jednotlivá zařízení. Nezáleží kolik stanic ve firmě máte hlavně, že jste online. A jak už to v moderním světě ERP systémů bývá, máte na výběr ze dvou edicí: Community a Enterprise. Hlavním rozdílem je rozsáhlost funkcionality a licenční politika.

Odoo Enterprise

V edici Enterprise jsou licenčně vázáni jednotliví uživatelé systému.

Edice Enterprise má oproti Community edici rozšířenou funkcionalitu (Ganttův diagram, digitální podepisování dokumentů, vylepšené reporty, věrnostní program pro vaše zákazníky, plánování výroby tedy MRP, …) a Enterprise moduly navíc, jako například modul helpdesk pro servisní společnosti (správa ticketů od zákazníků, definování SLA, priority mgmt, API rozhraní, zodpovědné osoby apod.), dále rozšíření výroby o modul kontrola kvality a PLM, management předplatného apod.

U Enterprise edice je k dispozici responzivní vzhled a také mobilní aplikace pro Android i iOS.

Odoo Community

Community edice není licenčně vázána a samozřejmě jí schází výše zmíněné funkcionality a moduly z Enterprise edice. Nicméně je free, volně dostupná pro Vaše firemní potřeby.

Co teď s tím, že?

Nehledejme složitosti, teď už záleží jen na formě hostingu aplikace.

  Odoo On premise

  • Community edice - tato varianta je zcela free, volně dostupná, není tedy potřeba našich služeb

  • Enterprise edice - v případě zájmu o Enterprise edici zařídíme  zakoupení licencí - tato služba je samozřejmě zdarma. Jsme přeci Odoo partneři 

   Odoo v Orgis cloudu

  • zajišťujeme implementace Odoo pro obě dvě edice

  • cena za Orgis Cloud je vázána na jednotlivé uživatele systému

  • k dispozici jsou veškeré benefity včetně zákaznického servisu a podpory

  • zajistíme bezproblémový a zabezpečený provoz aplikace včetně aplikační podpory

  • navíc získáte kamarády do deště, kteří Vám mohou pomoci s nastavením systému na firmu

A navíc…

Důležitou informací je, že v obou případech (On premise i Orgis Cloud) neplatíte za jednotlivé moduly. Dostáváte kompletní all-in-one řešení, zastřešené kvalitním hostingem u Orgis IT.

Pokud jste na vážkách, jaká edice by pro vás byla tou nejlepší volbou, naši konzultanti poradí, jaká z variant by vyhovovala Vaší firmě a doporučí i případné úpravy systému dle vašich požadavků.

Jako certifikovaní partneři Odoo Vám pro obě dvě edice můžeme nabídnout:

  • Odoo v Cloudu

  • pronájem specialistů (např. konzultanta, analytika nebo školitele)

  • customizace Odoo na míru

Významnou součástí našeho portfolia je zakázkový vývoj Odoo na míru, Odoo integrace na externí software a Odoo customizacem pro Community i Enterprise.
Rádi byste software svého vlastního systému na míru?  Zařídíme!

Whether you’re looking for answers, would like to solve a problem, share an experience, or just want to let us know how we can improve our service to you, you’ll find many ways to contact us right here. We’ll help you resolve your issues quickly and easily, getting you back to more important things, like relaxing on your new sofa.
Give us your phone number and we will call you back.