Vývoj software & IT specialisté

Hodinky nebo holinky? Obojí se natahuje. Vývoj aplikací a pronájem specialistů jsou dvě velmi blízké služby. Obě dvě slouží k tomu, aby poskytly zákazníkovi velmi specifické a individuální řešení, které je na trhu jedinečné a splňuje jeho požadavky a vize.

Vývoj software na zakázku Vám umožní hned několik možností, které jsou pro uživatele běžného SW nebo krabicového ERP systému tabu.

Od malého podniku až po mezinárodní korporace - kouzlo je ve slově "na míru" nikoliv "podle velikosti firmy".

Na velikosti nezáleží

Od malého podniku až po nadnárodní korporaci - kouzlo je ve slově "na  míru" nikoliv "podle velikosti firmy".

Co je doma, to se počítá

Systém je ve Vašem vlastnictví, dostanete od něj zdrojové kódy.

Když systém, tak pro všechny

Neomezený počet uživatelů bez dalších licenčních poplatků.

Od A do Z

Dokážeme zajistit celý životní cyklus projektu. Od myšlenky až po konečný provoz. Řečeno techničtinou od analytika až po školitele.

Jako na obláčku

Na Vaše přání doporučíme hardware nebo zajistíme provoz Vašich aplikací v našem Cloudu.

IT specialisté

Využít služby externích specialistů je v dneší době velmi žádaná služba, jelikož o profesionály je značná nouze. Můžeme Vám poskytnout služby expertů jako: analytik, projektový manažer, vývojář, tester nebo konzultant. Rádi s Vámi budeme sdílet naše zkušenosti a know-how.

O kvalitní odborníky v tomto oboru je značná nouze. Nemáte svého? Půjčíme vám našeho.

Pro každou firmu přichází v úvahu jiný typ body shoppingu, v závislosti na momentálních potřebách nebo na velikosti a zaměření dané společnosti:

Projektový manažer

Jejich úkolem je komunikace, hlídání termínů a budgetu projektu, podávání zpětné vazby, řešení konflitků, efektivní organizování času, jednání s klientem a samozřejmě zdárné ukončení projektu. Máme za sebou v tomto směru bohaté zkušenosti. Vedli jsme projekty v oblasti bankovních systémů, telekomunikačních služeb, obchodu, průmyslu, logistiky a mnoho dalších. Ovládáme metodiky vedení projektu jako PRINCE2, SCRUM, Kanban, Waterfall…

Dobré vedení projektu šetří velké peníze a drží timing projektu. Je rozdíl mezi klidem a spěchem…

Analytik

Je-li potřeba zanalyzovat vaše firemní procesy , zoptimalizovat je a navrhnout řešení, které by pasovalo přímo na vaši firmu, ideální jsou služby analytika. Po detailní analýze procesů, kde bude potřeba i vaší pomoci k tomu, abyste analytika uvedli až do nitra firmy a vysvětlili chod firmy, analytik zpracuje dokumentaci a předá vám výsledek společné práce v podobě technické analýzy a návrhů optimalizace či přímo nového ERP řešení.

Architekt

Silný základ ve znalosti výhod a nevýhod širokého spektra technologií dává těmto lidem dobré argumenty pro volby správných cest pro zvolené projekty. Navrhují členění na komponenty a relace mezi nimi pro maximální výkon aplikace. Správná architektura je dobrý základ pro stabilní a dlouho fungující aplikaci.

QA a testing

Potřebujete pomoci s nastavením QA (Quality Assurence) procesů na vašem projektu? Případně s dohledem na testy nebo dokonce s pronájmem testerů? Přijďte k nám a my vám rádi ukážeme, jaké technologie a postupy používáme. Při vývoji aplikací se testing často podceňuje – rádi vás přesvědčíme o tom, že to není správná cesta.

Programátor

A to ne jeden. Máme více týmů s různou specializací a s různým zaměřením. Umíme psát v Java, PHP, Pythonu, .NET, JS a mnoho dalších tradičních a i méně tradičních technologiích… Rádi implementujeme opensource software, ale stejně tak rádi stavíme projekty na zelené louce. Naši programátoři jsou ostřílení a mají svou strukturu. Jejich teamleadeři ovládají jak práci ve SCRUM tak i waterfall projektech.

Jaké jsou výhody externích specialistů?

  • Finanční úspora. Externí specialista efektivně a bez prodlení vyřeší váš problém. Při pronájmu od firmy s velkým portfoliem lidí získáváte možnost čerpat know-how mnoha lidí za cenu, která nepřevyšuje udržení vlastních vysoce kvalifikovaných lidí.

  • Získání know-how. Bez nutnosti školení svých zaměstnanců. Snadno a rychle.

  • Výběr nejvhodnějšího specialisty v daném oboru. To vše ve smluveném časovém a finančním rozsahu.

  • Flexibilní vykrytí vaší pracovní zátěže.

Můžeme dát dohromady i spolupráci celého týmu specialistů (teamleasing). Jsme sehraní. Máme zkušenosti. A naše portfolio zahrnuje jak menší projekty (obchodní firmy, média…) tak i veliké, jako je tvorba bankovních systémů, systémy pro telekomunikační společnosti, pojišťovny a mnoho dalších.

Ať už hledáte odpovědi na vaše dotazy, chtěli byste vyřešit nějaký problém nebo nám dát na tip, jak můžeme zlepšit naše služby, můžete se s námi spojit s pomocí kontaktního formuláře. Zanechejte nám vaše číslo nebo nám napište vzkaz. Rádi se s vámi poznáme.
Give us your phone number and we will call you back.