Pronájem specialistů

Pronájmem specialistů (tzv. "Body shopping"), se rozumí pronájem pracovní síly nebo též outsourcing lidských zdrojů. Je to moderní a velmi využívaná služba, která poskytuje pronájem expertů na danou problematiku.

O kvalitní odborníky v tomto oboru je značná nouze. Nemáte svého? Půjčíme vám našeho.

Pro každou firmu přichází v úvahu jiný typ body shoppingu, v závislosti na momentálních potřebách nebo na velikosti a zaměření dané společnosti:

Projektový manažer

Jejich úkolem je komunikace, hlídání termínů a budgetu projektu, podávání zpětné vazby, řešení konflitků, efektivní organizování času, jednání s klientem a samozřejmě zdárné ukončení projektu. Máme za sebou v tomto směru bohaté zkušenosti. Vedli jsme projekty v oblasti bankovních systémů, telekomunikačních služeb, obchodu, průmyslu, logistiky a mnoho dalších. Ovládáme metodiky vedení projektu jako PRINCE2, SCRUM, Kanban, Waterfall…

Dobré vedení projektu šetří velké peníze a drží timing projektu. Je rozdíl mezi klidem a spěchem…

Analytik

Je-li potřeba zanalyzovat vaše  firemní procesy , zoptimalizovat je a navrhnout řešení, které by pasovalo přímo na vaši firmu, ideální jsou služby analytika. Po detailní analýze procesů, kde bude potřeba i vaší pomoci k tomu, abyste analytika uvedli až do nitra firmy a vysvětlili chod firmy, analytik zpracuje dokumentaci a předá vám výsledek společné práce v podobě technické analýzy a návrhů optimalizace či přímo nového  ERP řešení .

Architekt

Silný základ ve znalosti výhod a nevýhod širokého spektra technologií dává těmto lidem dobré argumenty pro volby správných cest pro zvolené projekty. Navrhují členění na komponenty a relace mezi nimi pro maximální výkon aplikace.  Správná architektura  je dobrý základ pro stabilní a dlouho fungující aplikaci.

QA a testing

Potřebujete pomoci s nastavením QA (Quality Assurence) procesů na vašem projektu? Případně s dohledem na testy nebo dokonce s pronájmem testerů? Přijďte k nám a my vám rádi ukážeme, jaké technologie a postupy používáme. Při vývoji aplikací se testing často podceňuje – rádi vás přesvědčíme o tom, že to není správná cesta.

Programátor

A to ne jeden. Máme více týmů s různou specializací a s různými zaměřeními.Umíme psát v Java, PHP, Pythonu, .NET, JS a mnoho dalších tradičních a i méně tradičních technologiích… Rádi implementujeme opensource software, ale stejně tak rádi stavíme projekty na zelené louce. Naši programátoři jsou ostřílení a mají svou strukturu. Jejich teamleadeři ovládají jak práci ve SCRUM tak i waterfall projektech.

Jaké jsou výhody externích specialistů

  • Finanční úspora. Externí specialista efektivně a bez prodlení vyřeší váš problém. Při pronájmu od firmy s velkým portfoliem lidí získáváte možnost čerpat know-how mnoha lidí za cenu, která nepřevyšuje udržení vlastních vysoce kvalifikovaných lidí. 

  • Získání know-how. Bez nutnosti školení svých zaměstnanců. Snadno a rychle. 

  • Výběr nejvhodnějšího specialisty v daném oboru. To vše ve smluveném časovém a finančním rozsahu.

  • Flexibilní vykrytí vaší pracovní zátěže.

Můžeme dát dohromady i spolupráci celého týmu specialistů. Jsme sehraní. Máme zkušenosti. A naše portfolio zahrnuje jak menší projekty (obchodní firmy, média…) tak i veliké, jako je tvorba bankovních systémů, systémy pro telekomunikační společnostipojišťovny a mnoho dalších. 

Nechte nám zde svoje číslo a my se vám ozveme.