Informační systémy

ERP

Informační systém (ERP – enterprise resource planning) vám pomůže řídit firemní procesy, postará se o bezproblémový vztah s vaším zákazníkem a bude vám sloužit jako stabilní zázemí pro váš byznys.

Máte vaše veškerá data v tabulkových souborech? Údržba a čitelnost dat je v tomto případě neefektivní, zvláště jestli s nimi pracují každý den vaši zaměstnanci. Tento postup je náchylný na chyby.

Zvolit separátní systém jako DMSCRMMRP nebo komplexní systém tzv. all-in-one řešení?

Vždy je tato volba čistě jen na vás a na vašem rozhodnutí. Nicméně je dobré myslet do budoucna, komplexní řešení vám dá prostor k růstu a nemusíte řešit pozdější integrace na jiné SW proto, abyste rozšířili vaše stávající malé řešení.

CRM

Máte již své CRMCustomer relationship management neboli systém na řízení vztahu se zákazníkem vám dává potřebnou moc a sílu. Poslední trendy jsou totiž customer-centric.

S CRM budete mít kompletní přehled o vašich zákaznících, vaší vzájemné komunikaci, poslaných nabídkách, zadaných a dokončených objednávkách i jejich celkové spokojenosti s vaší firmou.

Můžeme nabídnout komerční řešení v závislosti na vašich potřebách (SalesforceMS dynamics, ..) nebo opensourcové řešení (Odoo CRMSugar CRM, …). 

Jděte s dobou. Uvažujte efektivně a poznáte to na vašich spokojených zákaznících. Škoda každé zapomenuté objednávky nebo neuskutečněného hovoru.

DMS

Systém správy a řízení dokumentů (Document Management System) vám umožní získat kontrolu nad svými dokumenty. Jeho aplikace zavedením pravidel a zodpovědností pro práci a správu dokumentů vede ke zpřehlednění a zjednodušení toku dokumentů napříč firmou.

Implementací DMS do podniku navíc získáte bezproblémovou archivaci a dohledatelnost všech spravovaných dokumentů.

Rádi doporučíme opensourcové řešení DMS od Alfresca.

Třiďte. My také třídíme.

All-in-one řešení

Kompletní řešení na jednom místě. Od založení produktu ať už nákupem nebo jeho výrobou, přes jeho správné zaúčtování, vyskladnění a dopravení k zákazníkovi, až k zaměstnanci, který celý tento proces měl na starosti. Vše v jednom celku, ideální pro inteligentní reportování, statistiky a předpovědi. 

Implementujeme jak hotová řešení v tzv.  krabicových verzích , tak i rozsáhle customizujeme  řešení vám na míru , dle vašich potřeb. Vše pod dohledem zkušených lidí s bohatými zkušenostmi z projektů z Čech i ze zahraničí.

Zakázkové informační systémy a webové aplikace

Hledáte něco extra? Rádi vám na zakázku postavíme  informační sytém  či  webovou aplikaci , která bude dělat cokoliv si řeknete. Schopnost zvládat velké vytížení, pokročilé technologie, databázové systémy a mnoho dalšího je v našem portfoliu. Máme zkušenosti s vývojem i opravdu  velkých systémů, takže kromě práce s námi získáte i zkušenosti a kvalitní rady.

Nechte nám zde svoje číslo a my se vám ozveme.