ODOO – ERP Systém

Odoo je ERP systém na plánování a řízení podnikových zdrojů. Nabízí nepřebernou škálu  možností, díky kterým můžete přehledně ŘÍDIT, KONTROLOVAT a ANALYZOVAT stav prodeje, zákazníků, skladu, projektů, lidských zdrojů apod.

Je velmi populární po celém světě. Důvěřuje mu přes 2 miliony spokojených uživatelů a toto číslo den ode dne roste. Staňte se i vy spokojeným uživatelem tohoto systému.

2000000+

ODOO UŽIVATELŮ

5400+

VÝVOJÁŘŮ

312+

NOVÝCH APLIKACÍ ZA MĚSÍC

23+

JAZYKŮ

Odoo je webová aplikace, která je vydávána ve dvou edicích v edici Community a Enterprise. Hlavním rozdílem je rozsáhlost funkcionality a licenční politika.

ODOO Enterprise

V edici Enterprise jsou licenčně vázáni jednotliví uživatelé systému. Cena se tedy skládá z licence za uživatele a hostingu aplikace.

Edice Enterprise má oproti Community edici  rozšířenou funkcionalitu  (Ganttův diagram, digitální podepisování dokumentů, vylepšené reporty, věrnostní program pro vaše zákazníky, …) a Enterprise moduly navíc, jako například modul helpdesk, kontrola kvality, management předplatného apod.

U Enterprise edice je k dispozici také  mobilní aplikace .

ODOO Community

Community edice není licenčně vázána. Platíte pouze hosting aplikace, který zajišťujeme stejně jako jeho podporu a provoz. Hosting aplikace je vázaný na jednotlivé uživatele, kteří mají do systému přístup. 

V rámci našeho hostingu získáváte nepřeberné množství výhod. Nejenže vám odpadá starost o váš server a jeho údržbu, ale v rámci hostingu zajistíme i aplikační podporu pro vaše Odoo. Stejně jako českou lokalizaci systému a Orgis moduly pro obě dvě edice.

 

A navíc…

Důležitou informací je, že neplatíte za jednotlivé moduly. Dostáváte kompletní all-in-one řešení, zastřešené kvalitním hostingem u Orgis IT. Pokud jste na vážkách, jaká edice by pro vás byla tou nejlepší volbou, naši konzultanti vám poradí, jaká z variant by vyhovovala vaší firmě, a doporučí i případné úpravy systému dle vašich požadavků.

Jako jediní certifikovaní a oficiální partneři Odoo pro Českou republiku vám můžeme nabídnout Odoo v obou edicích (jak Enterprise tak i Community), hosting systému a pronájem specialistů (např. konzultanta a analytika nebo školitele k zaškolení vás a vašich zaměstnanců). 

Významnou součástí našeho portfolia je zakázkový vývoj Odoo na míru, včetně rozsáhlých zkušeností s integracemi na externí software a vývojem zakázkových modulů pro obě dvě edice. Dále se kromě vývoje Odoo zaměřujeme i na jeho provoz a podporu.

Pro obě edice poskytujeme s hostingem českou lokalizaci systému, české překlady základních modulů, zohlednění českých svátků, šablony tiskopisů jako jsou faktury, nabídky, objednávky, dodací listy apod.

 

Nechte nám zde svoje číslo a my se vám ozveme.